Menu

Konference

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí Konference

24.  května  2018

Smart Data 2018

Znamená více platforem pouze více dat nebo i více informací? Jak namixovat ideální kombinaci jednotlivých platforem, aby získaná data znamenala lepší znalost zákaznického chování?

18.  dubna  2018

Sdílený business: Lidé vs. regulace

Jak tuto oblast vnímají tradiční společnosti a živnostníci působící v segmentu služeb? Jak je snadné nebo naopak náročné spustit P2P projekt a dostat jej mezi lidi? Tato témata budeme diskutovat na konferenci, která bude v roli nestraníka tiše pozorovat všechny zástupce.

11.  prosince  2017

GDPR II. Jste na něj připraveni?

Pro velký zájem opakujeme.

Může se zdát, že ještě máme dostatek času… Nová legislativa EU o ochraně osobních údajů General Data Protection Regulation neboli GDPR platit začíná platit „AŽ“ od 25. května 2018. V jakém stavu příprav se ale nacházíme? Nebude se všechno dohánět na poslední chvíli? Jak je na tom státní správa a jak se připravují podnikatelé? Na BUSINESS TUESDAY se zanoříme do problematiky ochrany dat.

4.  května  2016

Internet věcí

Internet věcí je nové štěně do online smečky. T-Mobile mu přichystal pohodlný pelíšek, který se jmenuje SigFox, ale to, jestli z krásného chundelatého klubíčka štěstí vyroste ostrý ovčácký pes a hlídač, retriever pro lidi s rodinami nebo královský pudl na výstavy a večírky, se teprve uvidí. I kvůli tomu jsme s T-Mobilem uspořádali konferenci o internetu věcí. Děje se to teď a vy máte možnost se na budoucí podobě IoT v ČR podílet.

15.  března  2016

Společenská odpovědnost aneb Každý můžeme něco změnit

Můžete být majitelem rodinné firmy, zaměstnancem ve velké korporaci, studentem, architektem, maminkou na mateřské. Můžete dělat cokoli, žít kdekoli, a přesto můžete mít mnoho společného. Není vám totiž lhostejné, co se děje okolo vás. Vždy je tu někdo nebo něco, kdo potřebuje pomoc. Nechte se inspirovat těmi, kteří pomáhají. Mají různé možnosti, různou motivaci, ale hlavně energii na rozdávání.

16.  září  2015

P2P sdílená ekonomika

Sdílené ekonomické projekty lze vnímat jako dobrodružství, během kterého se setkáváte přímo se svými zákazníky, dodavateli či jen stejně smýšlejícími lidmi. Co vše se už dnes dá sdílet a na čem se dá vydělat vám řekneme 16. září v Galerii Café Louvre.

11.  června  2015

Data Worx – make your data work for you

Chcete získat více informací z vašich dat? Přijďte zjistit jak na to 11. června do Café Louvre.

26.  února  2015

Odpovědnost manažerů

Přijďte na seminář Odpovědnost manažerů a získejte informace od zkušených advokátů.

4.  února  2015

Novinky v DPH a vznik MOSS

Lednem 2015 začala platit nová úprava s placením DPH v zemi pobytu zákazníka. Co vše to obnáší se dozvíte na připravovaném semináři,  který vás s touto problematikou obeznámí a poradí vám, na co si dát pozor.

19.  června  2014

Personalizace bez obalu

Personalizace je trend, o kterém se již namluvilo a napsalo mnoho. Tato konference je o praktických důsledcích, konkrétních případech, ukázkových nasazeních. A hlavně výsledcích...

17.  června  2014

Bitcoin a další kryptoměny

Konference „Bitcoin a další kryptoměny“ bude hlavní akcí tohoto roku, která se zaměří čistě na oblast virtuálních měn. Hlavním cílem je informovat účastníky o měně Bitcoin, posledních trendech na světových finančních trzích, co vám může přinést investování do Bitcoinu, jak je řešena bezpečnost, výzvy a rizika, technické řešení a budoucnost Bitcoinu.

26.  února  2014

Akviziční a investiční proces

Plánujete prodej své firmy? Margareta Křížová a Pavel Kolesár Vás provedou celým procesem prodeje firmy, vysvětlí taktiky obchodního vyjednávání a nepsaná pravidla, která se v příručkách nedozvíte.

15.  ledna  2014

Máme se bát nového občanského zákoníku?

S novým občanským zákoníkem přicházejí téměř po půl století zásadní změny českého soukromého práva. Změny se týkají fyzických osob, právnických osob, podnikatelů i spotřebitelů.

2.  října  2013

UX MasterClass 2013

A series of international conferences devoted to new trends in the area of usability and user experience (UX) will take place for the first time in Prague and it will be the most important business-oriented UX conference in Central and Eastern Europe.

19.  září  2013

Jak se bavit s finančními investory

Získejte informace o tom, jak se bavit s finančním investorem a jak má vypadat business plán, než začne jakékoliv jednání. To vše se dozvíte na dalším semináři od Michaela Rostock Poplara a Jakuba Křížka z Venture Investors Corporate Finance.