Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

7.  června  2022

Cloud Computing 2022

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší odborné konference.

2.  června  2022

Klubový večer WebTop100_červen 2022

V průběhu akce si představíme inspirativní reklamní kampaně, které vedly k zajímavým výsledkům. Okolnosti jejich tvorby a následného výkonu vám prostřednictvím svých přednášek nasvítí tři zástupci úspěšných digitálních tvůrců.

26.  května  2022

Content First 2022

Tvorba a distribuce obsahu je nevyčerpatelné téma. Nabídneme nové trendy, inovativní formáty i praktické ukázky a case studies obsahového marketingu.

19.  května  2022

FIN (R)Evoluce

Finanční svět v době války na Ukrajině, využití AI a automatizace bankovních procesů, trendy v kryptoměnách a boj s finanční kriminalitou. Další ročník konference FIN (R)Evoluce je tu.

12.  května  2022

Sociální sítě mladé generace

Sociální sítě TikTok, Snapchat, Twitch se těší pozornosti mladé generace. Co z toho všeho můžete vytěžit pro vaši značku a byznys? Téma dalšího MARKETING MEETING.

5.  května  2022

E-Business Forum 2022

Jak pečovat o zákazníky a vybudovat skvělou zákaznickou zkušenost bude hlavním tématem konference o e-commerce podnikání. Soustředíme se na řízení vztahů se zákazníky, budování loajality a další témata.

21.  dubna  2022

BRANDstorming 2022

Každá značka chce být jedinečná. Jak na to, aby ta vaše mezi ostatními nezapadla? Představíme inspirativní příběhy, případové studie i zajímavá data.

7.  dubna  2022

HR (R)Evoluce 2022

Připravte se s námi na změny v HR na pozadí digitální transformace. Přijďte se inspirovat novými vizemi i konkrétními příklady firem, které reagují na stále měnící se prostředí na trhu práce a nové trendy v oboru..

22.  března  2022

ICT ve školství 2022

COVID-19 a online výuka znamenaly pro naše školství řadu změn, výzev i problémů. Jakou má budoucnost online a hybridní výuka? To je hlavní téma dalšího ročníku ICT ve školství 2022.

17.  března  2022

Nástroje v marketingu

Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími nástroji na trhu, které výrazně usnadní práci každého marketéra. Vyzkoušejte si v praxi webovou analytiku, personalizované maily a další nástroje.

3.  března  2022

Klubový večer WebTop100

První letošní klubový večer se zaměří na problematiku tvorby úspěšných webů a přinese 3 zajímavé case studies: 3D konfigurátor pro společnost Moser, web České Zbrojovky a e-commerce řešení oděvní značky KAMA.

22.  února  2022

ICT ve zdravotnictví 2022

15. ročník odborné konference ICT ve zdravotnictví se zaměří na přínosy a rizika digitalizace i využití nových technologií ve zdravotnictví. Přichází čas pro telemedicínu a mHealth?

17.  února  2022

In-Comms Forum 2022

Interní komunikace je hlavním pojítkem mezi firmou a jejími zaměstnanci. Konference In-Comms Forum se zaměří na nastavení firemních hodnot a kultury v digitální éře. Přinese praktické tipy, jak co nejlépe komunikovat změny ve firmě a přitom si udržet spokojené a motivované zaměstnance.

25.  ledna  2022

Sociální sítě pro pokročilé: Instagram a LinkedIn

Sociální sítě pro pokročilé z cyklu MARKETING MEETING se budou věnovat využití Instagramu a LinkedInu při budování značky i akvizici nových zákazníků. Čekají vás konkrétní tipy a case studies.

2.  prosince  2021

Nástroje v marketingu

Chcete zefektivnit svoji práci v různých marketingových disciplínách? Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími marketingovými nástroji na trhu, které výrazně usnadní vaši práci.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Tipy a návody pro kvalitní firemní komunikaci přímo z praxe…

Jak na spolupráci s influencery, aby proběhla podle vašich…

Jak efektivně pracovat na UX designu a redesignů webů a…

Důležité slajdy z konference Influencer marketing ve…

I v letošním roce nás čeká cyklus MARKETING MEETING