Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

16.  března 

In-Comms Forum 2023

Interní komunikace v náročném období, umění pozitivních zpráv i krizové komunikace. To budou hlavní témata konference In-Comms Forum 2023.

7.  března 

ICT ve školství 2023

Interaktivní výuka v učebnách, na dálku i hybridně, digitální výuka, školní informační systémy a zabezpečení školní ICT infrastruktury, to jsou témata dalšího ročníku ICT ve školství.

28.  února 

FIN (R)Evoluce 2023

Digitalizace finančního sektoru, novinky a inovace ze světa fintech, bezpečné investování nejen v době krize. Seznamte se s tématy dalšího ročníku konference FIN (R)Evoluce.

21.  února 

ICT ve zdravotnictví 2023

eHealth, telemedicína a nově i digitální terapeutika (DTx) dokážou nejen šetřit čas všem stranám a zvyšovat úroveň zdravotní péče, ale zásadně pomoci se sekundární prevencí. Právě těmto tématům se budeme věnovat na 16. ročníku konference ICT ve zdravotnictví.

24.  ledna 

Influencer marketing ve službách značky

Influenceři, mikroinfluenceři nebo ambasadoři. Kdo se pro vaši značku hodí lépe a jak ze spolupráce s nimi vytěžit maximum? To bude tématem dalšího online setkání MARKETING MEETING.

13.  prosince  2022

Tvorba obsahu pro sociální sítě

Jak tvořit obsah pro sociální platformy tak, aby vzbudil pozornost a zaujal vaše fanoušky a zákazníky? MARKETING MEETING se zaměří na tvorbu textu, grafiky i celkovou strategii.

1.  prosince  2022

Nástroje v marketingu

Chcete zefektivnit svoji práci v různých marketingových disciplínách? Přijďte se seznámit s nejúčinnějšími marketingovými nástroji na trhu, které výrazně usnadní vaši práci.

24.  listopadu  2022

Křišťálová Lupa 2022

24. 11. v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky sedmnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2022 - Cena českého Internetu. Chcete se zúčastnit slavnostního vyhlášení? Registrujte se co nejdříve.

15.  listopadu  2022

Konference WebTop100 2022

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže na jednom pódiu.

10.  listopadu  2022

Jak se stát úspěšným copywriterem

Jak vytvářet skvělé texty, které publikum zaujmou a pomohou samotným prodejům. To bude dalším tématem online setkání MARKETING MEETING.

1.  listopadu  2022

Czech Internet Forum 2022

Další už 17. ročník konference se zaměří na novinky v digitálním marketingu a médiích, inovativní internetové projekty, sociální sítě, práci s daty, legislativu i zajímavé case studies.

20.  října  2022

Cyber Security 2022

12. ročník tradiční konference se zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat přenášených či vytvářených v cloudu, z pohledu technologií a přístupu pak na Zero trust nebo XDR.

13.  října  2022

Chytré podnikání 2022

Další konference z cyklu Chytré podnikání se zaměří na téma expanze a podporu růstu firmy, a to jak v lokálním, tak v globálním měřítku. Pojďte s námi růst.

4.  října  2022

Mobile Internet Forum 2022

Novinky v oblasti mobilního internetu. Podíváme se, jak na vývoj mobilních aplikací, představíme inovativní mobilní aplikace, mobilní hry a zavedeme vás do světa virtuální reality.

14.  června  2022

Jak co nejlépe poznat svého zákazníka

Další MARKETING MEETING se zaměří na to, jak co nejlépe poznat své zákazníky a být připraven na změny v jejich chování, které mohou mít dopad na kondici i výsledky vaší firmy.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

AI, současné výzvy e-businessu, SEO, retail marketing a…

Odstartovaly nominace do ankety Křišťálová Lupa 2023

Jsme Internet Info

Podzim bude našlapaný akcemi, vyberte si…

Content First: Udržet pozornost zákazníků je čím dál…