Menu Zavřít

Proběhlé akce

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

25.  listopadu  2021

Křišťálová Lupa 2021

25. 11. v Divadle pod Palmovkou vyhlásíme výsledky šestnáctého ročníku ankety Křišťálová Lupa 2021 - Cena českého Internetu. Chcete se zúčastnit slavnostního vyhlášení? Registrujte se co nejdříve.

16.  listopadu  2021

Konference WebTop100 2021

Spojení odborných vystoupení nejzásadnějších osobností digitálního marketingu a vyhlášení nejinspirativnějších digitálních projektů za uplynulý ročník soutěže na jednom pódiu.

2.  listopadu  2021

Video marketing a jeho přínos pro značku

Nastavení strategie video marketingu, budování publika a nové trendy ve videoobsahu. To vše bude součástí dalšího setkání z cyklu MARKETING MEETING.

19.  října  2021

Cyber Security 2021

11. ročník tradiční konference zaměřené na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Nejnovější hrozby, možné dopady na byznys a efektivní způsoby ochrany.

14.  října  2021

Chytré podnikání: Efektivní nástroje pro e-commerce

Další konference z cyklu Chytré podnikání představí efektivní nástroje, které pomohou s rozvojem podnikání v e-commerce a řízením e-shopu.

12.  října  2021

Czech Internet Forum 2021

Další ročník konference se zaměří na autorské právo a obsah na internetu. Podíváme se na možnosti distribuce, monetizace, měření, práci s daty a další aktuální témata.

6.  října  2021

3. Klubové odpoledne WebTop100

V rámci třetího letošního klubového odpoledne se podíváme na zoubek ať již tradičním, nebo rychle rostoucím videoformátům, o kterých byste měli začít přemýšlet.

23.  září  2021

Mobile Internet Forum 2021

Novinky v oblasti mobilního internetu. Nabídneme zajímavé aplikace, cloudová řešení, novinky mobilního bankovnictví i konkrétní data.

22.  září  2021

Podnikové IT nástroje a řešení pro hybridní práci

Zvykli jsme si na ni rychle, už nezmizí. Jak ale zvládnout řízení informačních toků mezi hybridními týmy? Jaký model zvolit? A jak vše ošéfovat z pohledu IT a bezpečnosti?

15.  června  2021

Jak uspět na sociálních sítích

Komunikace, tvorba obsahu, reklama, influenceři. To vše řeší markeťáci, kteří mají na starosti správu sociálních sítí. Další témata tradičního MARKETING MEETING.

10.  června  2021

Finanční konference 2021

Řízení financí, moderní platební systémy, finanční a účetní nástroje, které vám výrazně usnadní kontrolu nad financemi, i zabezpečení citlivých dat.

8.  června  2021

Cloud Computing 2021

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší nové odborné konference.

1.  června  2021

2. Klubové odpoledne WebTop100

V každé krizi můžete najít příležitost uspět. Na dalším klubovém setkání si projedeme základní pravidla a poučky a vyzkoušíme si je v praxi.

25.  května  2021

E-Business Forum 2021

Proměna byznysu a logistiky v koronavirové krizi, péče o zákazníka a udržitelnost. To jsou hlavní témata nejdůležitější oborové akce pro všechny e-shopisty, která se poprvé uskuteční ONLINE.

20.  května  2021

Umělá inteligence 2021

Třetí ročník odborné konference se zaměří na praktické přínosy strojového učení a umělé inteligence při řízení podniků a na zajištění kybernetické bezpečnosti.

Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Tipy a návody pro kvalitní firemní komunikaci přímo z praxe…

Jak na spolupráci s influencery, aby proběhla podle vašich…

Jak efektivně pracovat na UX designu a redesignů webů a…

Důležité slajdy z konference Influencer marketing ve…

I v letošním roce nás čeká cyklus MARKETING MEETING