Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Archiv akcí New Media Inspiration

7. března 2020

New Media Inspiration 2020

Osmý ročník konference New Media Inspiration se tentokrát bude věnovat měření (nejen) internetového prostředí, sbírání a vyhodnocování dat a všemu dalšímu, co s tím souvisí. Akce opět propojí studenty a akademické pracovníky se zástupci komerčního sektoru.

Více informací
3. března 2018

New Media Inspiration 2018

Sedmý ročník konference ovládne téma umělé inteligence. Dozvíme se, komu pomůže a koho naopak zničí. Na New Media Inspiration máme dveře otevřené jak zástupcům komerčního sektoru, tak i studentům a akademickým pracovníkům a baví nás propojovat svět všech tří.

Více informací
18. února 2017

New Media Inspiration 2017

Jakým způsobem vstupují internet a sociální sítě do každodenního života? Zjistit to, bude cílem New Media Inspiration 2017, protože tématem je Život po Facebooku.

Více informací
13. února 2016

New Media Inspiration 2016

V tom, jak se chová na počítači nebo mobilu vaše máma a malý synovec, jsou pravděpodobně rozdíly. Přijďte se podívat, jak takové rozdíly najít, popsat a využít v marketingu a byznysu. Letošní ročník New Media Inspiration se totiž zaměří na generace X, Y a hlavně Z.

Více informací
21. února 2015

New Media Inspiration 2015 - Digitalizace člověka

Digitalizace světa dat je definitivně skončená — přes 99 % všech informací, jimiž lidstvo disponuje, je dnes v digitální podobě. O digitalizaci fyzického světa je již rozhodnuto a probíhá na plné obrátky — internet věcí, rozšířená realita, chytré budovy, geolokační aplikace…

Více informací
8. února 2014

New Media Inspiration 2014

Konference New Media Inspiration už není pokus, ale tradice: pořádáme její třetí ročník. Jde však o tradici velmi netradiční. Chceme, aby nejdůležitějším slovem v názvu bylo to poslední, tedy inspirace.

Více informací
19. ledna 2013

New Media Inspiration 2013

New Media Inspiration 2013 je druhý ročník konference, která se uskuteční 19. ledna 2013 pod vedením Petra Koubského, Jána Simkaniče a Josefa Šlerky.

Více informací
21. ledna 2012

New Media Inspiration 2012

První ročník Konference New Media Inspiration 2012 se uskutečnil v hlavní budově Filozofické fakulty Univerzity Karlovy na Palachově náměstí v Praze pod vedením Jána Simkaniče a Josefa Šlerky a Petra Koubského. Konference byla otevřena jak akademickým pracovníkům, tak studentům i zástupcům komerčního sektoru.

Více informací