Menu Zavřít

COMMUNICATION WEDNESDAY

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí COMMUNICATION WEDNESDAY

14.  června  2017

Mobilní aplikace roku 2017

Jaké mobilní aplikace jsou letos ty nej se dozvíte 14. 6. na COMMUNICATION WEDNESDAY. Budeme vyhlašovat 10 kategorií – 10 vítězů – 10 tipů na to, bez čeho si ostatní svůj telefon nedokážou představit. Přijďte zjistit, které to jsou! 

22.  února  2017

Stát vs. svoboda internetu

Kolem svobodného internetu se stahuje smyčka státních regulací. Co vše to znamená či může znamenat probereme s Davidem Slížkem, šéfredaktorem serveru Lupa.cz a jeho hosty.

5.  října  2016

Společenská odpovědnost firmy

Společenská odpovědnost nemusí být jen pro velké korporace. I malý podnikatel může být prospěšný. Přijďte si poslechnout příběhy malých, ale i velkých firem.

15.  června  2016

Mobilní aplikace roku 2016

V rámci COMMUNICATION WEDNESDAY budeme opět vyhlašovat nejlepší a nejoblíbenější české aplikace. 12 kategorií, 12 vítězů. Přijďte se podívat, co stojí za stažení.

4.  listopadu  2015

Osobní bezpečnost na internetu

Jak přijít do maléru snadno a rychle? Bezpečnost? Mám přece antivirus… a firewall… Ale kdepak!

19.  srpna  2015

Hry bez hranic 2015

Letní COMMUNICATION WEDNESDAY bude opět ve znamení her. Celý rok s námi chodíte na konference a potkáváme se v konferenčních sálech. A teď to chce oddech. Přijďte si s námi zahrát bojovku po parku, vyzkoušet si různé aplikace a technologické vychytávky, opéct buřta a popovídat si.

17.  června  2015

Mobilní aplikace roku 2015

V rámci COMMUNICATION WEDNESDAY budeme opět vyhlašovat nejlepší a nejoblíbenější české aplikace. 12 kategorií, 12 vítězů. Přijďte se podívat, co stojí za stažení.

11.  března  2015

Trendy v internetové bezpečnosti

Bezpečnostní hrozby se rok od roku mění. Stejně se musí měnit i odezva na ně. Držíte krok s riziky, nebo spoléháte na staré osvědčené postupy? Antivirus a firewall dnes už opravdu nestačí. A co je nejhorší, dnešní útoky jsou cílené a snaží se vás zneužít či okrást — ať jste jednotlivec, firma, provozovatel webu nebo státní úřad. Přijďte si poslechnout experty a seznámit se s aktuálním stavem rizik i zabezpečení všech aspektů online života.

12.  listopadu  2014

Mobilní aplikace B2B: výzva pro blízkou budoucnost

V obchodování B2C jsou mobilní aplikace normou a samozřejmostí. Není důvod, aby tomu bylo v B2B jinak, chce to jen víc vynalézavosti — uvažovat odlišným způsobem, zvažovat, co je přínosné a bude fungovat. Mobilní aplikace B2B jsou na začátku prudkého vzestupu i v ČR. Jestli chcete včas naskočit, nezmeškejte konferenci o trendu, který může hodně přinést i vám.

10.  září  2014

E-commerce v mobilu

Rok se sešel s rokem a my si opět shrneme, co je nového v oblasti využití mobilních technologií pro elektronické obchodování — ať už jde o e-shopy, banky či dodavatele technologií. Jedno je jisté: Češi nakupují přes mobil stále ochotněji a stále více.

20.  srpna  2014

Hry bez hranic

Závidíte svým ratolestem a mladším ročníkům prázdninové lítání po táborech a hraní si s kamarády?
20. srpna se to všechno otočí. Letní COMMUNICATION WEDNESDAY se totiž bude celé točit kolem her.

18.  června  2014

Mobilní aplikace roku 2014 - vyhlášení

Už po čtvrté hledáme nejlepší české mobilní aplikace. Další setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou těch vítězných.

13.  listopadu  2013

Internet věcí & quantified self

Znáte někoho, kdo u sebe nosí sporttracker v podobě přívěsku nebo náramku? Nebo jej máte dokonce sami? Sdílíte s někým svou geografickou polohu přes telefon? Pořídíte si chytré hodinky? Nebo čip do běžeckých bot? Anebo si o tom všem myslíte, že jde o nebezpečnou tendenci, která nás připraví o poslední zbytky soukromí?

25.  září  2013

Mobilní aplikace pro váš byznys!

S naším partnerem, společností T-Mobile, jsme pro vás připravili jedinečnou událost nabitou zajímavými tipy o mobilních aplikacích a jejich využití pro podnikání. Nenechte si tak ujít speciální edici COMMUNICATION WEDNESDAY: Mobilní aplikace pro váš byznys, která vás bude zaručeně inspirovat!

12.  června  2013

Mobilní aplikace roku 2013 - vyhlášení

I v roce 2013 samozřejmě proběhne anketa hledající nejlepší české mobilní aplikace. A třetí setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou vítězů.

První strana
Předchozí strana
1 2 3
Partneři akce

Partneři akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce