Menu Zavřít

Archiv akcí Eventworld

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

První strana
Předchozí strana
1 2 3
6.  června 

Cloud Computing 2024

Je cloud computing skutečně hnací motor inovace, nebo hrozí zadrhnutí? Naše konference se zaměří na nejnovější trendy, technologie a výzvy v oblasti cloudových služeb a infrastruktury.

18.  dubna 

Digitální transformace 2024

Etické otázky využívání AI, bezpečnost v digitálním světě, integrace AI do existující IT infrastruktury. Odhalte s námi, jak AI formuje digitální transformaci.

22.  února 

ICT ve zdravotnictví 2024

Digitalizace zdravotnictví je jedním z nejdůležitějších trendů v moderním zdravotnictví. Jak se jí české zdravotnictví přizpůsobuje? Jaké jsou její nejnovější trendy, příležitosti a hrozby? Tomu se budeme věnovat na 17. ročníku odborné konference ICT ve zdravotnictví.

19.  října  2023

Cyber Security 2023

Nová evropská směrnice o kybernetické bezpečnosti začne platit již v příštím roce. Proč je důležitá a koho všeho se dotkne, to si povíme na 13. ročníku konference Cyber Security.

6.  června  2023

Cloud Computing 2023

Multi-cloudové strategie, zabezpečení cloudového prostředí, řešení pro zálohování a obnovu po havárii, optimalizace nákladů a investic - to jsou témata naší odborné konference.

3.  května  2023

Digitální transformace 2023

Digitální prostředí, inovace a nové technologie, digitální transformace řízená daty, agilita, adaptabilita a bezpečnost, to jsou témata naší online konference Digitální transformace.

7.  března  2023

ICT ve školství 2023

Interaktivní výuka v učebnách, na dálku i hybridně, digitální výuka, školní informační systémy a zabezpečení školní ICT infrastruktury, to jsou témata dalšího ročníku ICT ve školství.

21.  února  2023

ICT ve zdravotnictví 2023

eHealth, telemedicína a nově i digitální terapeutika (DTx) dokážou nejen šetřit čas všem stranám a zvyšovat úroveň zdravotní péče, ale zásadně pomoci se sekundární prevencí. Právě těmto tématům se budeme věnovat na 16. ročníku konference ICT ve zdravotnictví.

20.  října  2022

Cyber Security 2022

12. ročník tradiční konference se zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat přenášených či vytvářených v cloudu, z pohledu technologií a přístupu pak na Zero trust nebo XDR.

7.  června  2022

Cloud Computing 2022

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší odborné konference.

22.  března  2022

ICT ve školství 2022

COVID-19 a online výuka znamenaly pro naše školství řadu změn, výzev i problémů. Jakou má budoucnost online a hybridní výuka? To je hlavní téma dalšího ročníku ICT ve školství 2022.

22.  února  2022

ICT ve zdravotnictví 2022

15. ročník odborné konference ICT ve zdravotnictví se zaměří na přínosy a rizika digitalizace i využití nových technologií ve zdravotnictví. Přichází čas pro telemedicínu a mHealth?

19.  října  2021

Cyber Security 2021

11. ročník tradiční konference zaměřené na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Nejnovější hrozby, možné dopady na byznys a efektivní způsoby ochrany.

22.  září  2021

Podnikové IT nástroje a řešení pro hybridní práci

Zvykli jsme si na ni rychle, už nezmizí. Jak ale zvládnout řízení informačních toků mezi hybridními týmy? Jaký model zvolit? A jak vše ošéfovat z pohledu IT a bezpečnosti?

8.  června  2021

Cloud Computing 2021

Provoz aplikací a dat primárně v cloudu, cloudové technologie, vzdálená správa IT, dostupnost, bezpečnost, vývoj aplikací – to jsou témata naší nové odborné konference.

První strana
Předchozí strana
1 2 3
Přečtěte si

Vytaženo z blogu

Zobrazit všechny články

Content First: Růst lajků nemá být hlavním cílem kampaní na…

Je kreativa, kterou vytvoříte v nástrojích AI, skutečně…

#EBF24: Jak efektivně řídit e-commerce byznys a ustát…

Vyhrajte vstupenku na prestižní konferenci

Branding není soutěží krásy. A proč jsou odlišné barvy…