Menu Zavřít

Finanční gramotnost

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí Finanční gramotnost

29.  února 

FIN (R)Evoluce 2024

Jubilejní 10. ročník konference FIN (R)Evoluce se opět zaměří na nové trendy a technologie ve finančnictví, v centru zájmu letos budou AI a digitalizace.

28.  února  2023

FIN (R)Evoluce 2023

Digitalizace finančního sektoru, novinky a inovace ze světa fintech, bezpečné investování nejen v době krize. Seznamte se s tématy dalšího ročníku konference FIN (R)Evoluce.

19.  května  2022

FIN (R)Evoluce

Finanční svět v době války na Ukrajině, využití AI a automatizace bankovních procesů, trendy v kryptoměnách a boj s finanční kriminalitou. Další ročník konference FIN (R)Evoluce je tu.

10.  června  2021

Finanční konference 2021

Řízení financí, moderní platební systémy, finanční a účetní nástroje, které vám výrazně usnadní kontrolu nad financemi, i zabezpečení citlivých dat.

29.  května  2019

Digitální identita

Konference zaměřená na poslední trendy digitálního světa z pohledu finančního byznysu. Dozvíte se více o nástrojích, které ochrání data a identitu. Konferenci připravuje server Měšec.cz.

31.  května  2018

Otevřené cesty

Proč se složitě překlikávat do různých internetových platforem pro ovládání účtu, když vše dokáže zařídit jedna? Kam nás dovedou otevřené cesty, které chce po finančních institucích legislativa?

27.  dubna  2017

Digitální peníze

Žijeme v době, ve které se postupně vše zrychluje. Digitální technologie čím dál více zasahují i do našich soukromých životů a co víc, s mobilem v ruce jsme dobrovolně neustále online. Můžeme okamžitě reagovat, okamžitě provést platbu nebo okamžitě uzavřít smlouvu.

19.  dubna  2016

Platební karty vs. hotovost

Měšec.cz pro vás připravil další ročník finanční konference. Vyhraje hotovost, nebo bezkontaktní platba?

18.  března  2015

Trendy v mobilním placení

Přichází doba, kdy k běžnému životu během dne nám stačí mobil. K získání informací, ke komunikaci s druhými, k placení za nákupy, k zadání platby do banky, k vyřízení události i ke vstupu do vozu hromadné dopravy. Nastává doba mobilní.

19.  března  2014

Soumrak hotovosti, nebo platebních karet?

Rok 2014 může být pro používání platebních karet v tuzemsku zlomový. Podaří se vytlačit hotovost, anebo zákazníci budou platební karty používat jen pro případ náhlého, vyššího nákupu?

10.  května  2012

Finanční gramotnost 2012

2. ročník konference o finanční gramotnosti vám pomůže zorientovat se v nepřehledných nabídkách, dokázat se účinně bránit a najít cestu, jak z případných problémů ven. Ale zároveň vám ukáže, že společně s rozumným a odpovědným používáním finančních produktů a služeb můžete hodně získat.

26.  května  2011

Finanční gramotnost v praxi

Cílem konference Finanční gramotnost v praxi je poukázat na stále nedostatečné vzdělání v běžných každodenních situacích občana-spotřebitele. Nabídnout praktické příklady, ukázky, řešení běžných životních situací a nastínit východisko.