Menu Zavřít

BUSINESS TUESDAY

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Archiv akcí BUSINESS TUESDAY

14.  října  2014

Business plan: Pevné základy vašeho podnikání

Občas je rozumné vrátit se k základům a přesvědčit se, co všechno jsme už zapomněli, případně co je nového. Základem každého podnikání je business plan a obchodní model. Víme, jak s nimi pracovat opravdu efektivně a účelně? Dovedete na svůj startup aplikovat lean canvas? Anebo si myslíte, že to není potřeba? Případně — znáte něco lepšího? Přijďte na BUSINESS TUESDAY věnované plánování a promýšlení byznysu od samotných základů.

3.  června  2014

Success Stories

Jsou úspěšní, dosáhli v podnikání svého cíle, mají se čím chlubit. Ale jak se jim to povedlo? Příběhy podnikatelů jsou tím nejlepším zdrojem poučení pro každého, kdo se sám pokouší uspět. Ti opravdu dobří se poznají také podle toho, že se rádi podělí o své zkušenosti — jak pozitivní, tak negativní.

11.  března  2014

Svobodná firma

Na „svobodu v práci” jsou různé názory. Udělejte si vlastní obrázek a poučte se od zkušených. Setkání je určeno všem zájemcům o nové a netradiční formy podnikání, všem, kdo se chtějí přesvědčit, zda nové cesty existují, anebo zda ta tradiční je přece jen nejlepší.

11.  února  2014

Kreativita v businessu

Existuje něco čím může kreativita obohatit svět businessu? Pojďte si poslechnout názory odborníků, kteří věří, že kreativita je v dnešním businessu nezbytností.

Věříme, že toto téma bude inspirací pro rozvoj vaší firmy.

15.  října  2013

Jak na firemní prezentace a osobní branding?

Dobré zboží se neprodává samo, což platí o všem - i o vás samotných. Co umíte, je potřeba umět prodat. A nejen jednorázově: úspěšní lidé si budují svou osobní značku po celý život. O tom, jak na to, si budeme povídat na dalším Business Tuesday.

17.  září  2013

Customer Experience a zákaznický přístup

Chcete držet krok se současnými trendy v oblasti Customer Experience? Nevíte, o co se vlastně přesně jedná? Customer Experience (CX), neboli zákaznická zkušenost, tvoří prakticky všechno, s čím přichází zákazník do styku v průběhu využívání vašich služeb. Nezáleží na tom, o jakou službu se konkrétně jedná. Jsou určitá pravidla, která platí jak pro hotel, tak i pro banku. Pokud je neznáte, můžete brzy zjistit, že vaši zákazníci raději využívají služeb konkurence. A to už může být pozdě!

29.  srpna  2013

Nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích - poradíme vám, na co se připravit!

Připravte se včas na změny, které přinese nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. S námi budete mít informační náskok! 

30.  května  2013

Autorské právo na internetu

Kopírování je zadarmo, šíření obsahu je zadarmo, ke stažení je cokoli. Pirátství se stává politickým programem. Autorský zákon stále platí, ale zmůže ještě něco? Neměl by se pozměnit, posunout, upravit? Dočkáme se lepšího copyrightu, žádného copyrightu, nebo pevnějšího prosazení stávající právní úpravy? Chtějí piráti doopravdy to, co jim přisuzují média? A co obchodní modely - čím se budou živit tvůrci, jestli připustíme, aby se všechno nebo skoro všechno dalo volně stáhnout?

30.  dubna  2013

Big Data

Pojem Big Data je fenomén několika posledních let. Díky tomu, že máme obrovské objemy dat a dovedeme je zpracovat, můžeme se dostat k řadě nových poznatků. Naše speciální setkání chce dát dohromady lidi a ukázat cesty, jak Big Data využívat nebo díky nim provozovat služby.

5.  února  2013

Zákaznická zpětná vazba na internetu

Před deseti lety tohle sousloví neznamenalo nic. Před pěti lety znamenalo dotazník spokojenosti na webu nebo v mailu. Před rokem znamenalo, že vám někdo strašlivě vynadá na Facebooku, právem či neprávem. Co znamená nyní?

4.  prosince  2012

Nejezděte na Mikuláše do Brna - Brno přijede k vám!

Jak známo, z Brna do Prahy je mnohem blíž než z Prahy do Brna. Díky tomu máme tu čest přivítat skupinu báječných hostů z akademického hlavního města republiky, z města, kde to žije, kde se vymýšlejí nové věci a kde se lidé u toho navíc ještě baví tak dobře, jak se o tom nám cajzlům ani nezdá. Využijte příležitost seznámit se s tím nejlepší z brněnské podnikatelské, kulturní, technologické a intelektuální scény - na jednom místě a v jednom čase, což se vám nepoštěstí ani přímo v Brně!

30.  října  2012

Sociální sítě, které (možná) ještě neznáte

Patříte k digitální generaci, jste občané jednadvacátého století a ještě k tomu geekové. Facebook, Twitter, Google+, Instagram ani LinkedIn vás nemá čím překvapit. Ale dovedete pro svůj byznys používat Pinterest? Víte, čím vám může pomoci Reddit a překvapit Scoop.it? Zkusili jste někdy Kippt? Věříte, že se pomocí Flattru dají vydělat slušné peníze? Myslíte, že MySpace má ještě budoucnost? Co říkáte na CouchSurfing, deviantArt, Goodreads, Last.fm nebo Yammer? Přijďte a zúčastněte se diskuse o sociálních sítích, která může podstatně rozšířit vaše obzory.

18.  září  2012

Naučte se prodávat lépe!

Vyrobit produkt či službu je snadné. Vymyslet je může být o něco těžší, ale také to zvládne kde kdo. Skutečným sítem, kde se úspěšní oddělují od neúspěšných, je prodej.

5.  června  2012

Success Stories

Navazujeme na jednu z našich nejúspěšnějších loňských akcí - Success Stories, přehlídku úspěšných projektů, firem a osobností. Jak došli ke svému úspěchu? Co by udělali jinak? A co plánují do budoucna? Chceme vás přesvědčit, že úspěch není zázrak, ale reálná možnost pro každého. Když tvrdě pracujete, nápady a příležitosti se dostaví.

6.  března  2012

Tipy a triky pro lepší život v práci i doma

Je spousta věcí, které by vám zjednodušily život, kdybyste o nich věděli. Naučit se dají snadno a rychle, ušetří spoustu starostí a času... ale kde je hledat? Přijďte se o nich dozvědět na BUSINESS TUESDAY!

Partneři akce

Partneři akce

Mediální partner

Organizátor

Produkce